pavlograd.info 08.12.2017 04:56

У Тернівці суд покарав жінку, яку визнав винною у незаконному зберіганні боєприпасів. Обвинувачена не заперечувала своєї провини і пояснила, що бойові патрони, вилучені в неї поліцією, вона знайшла у лісі.

Про обставини справи йдеться у вироку міського суду від 28 листопада. Згідно з документом, вдень 11 жовтня 2017 року обвинувачена перебувала в лісі поблизу села Богданівка Павлоградського району і там знайшла 31 патрон калібром 5,45 мм для автоматів Калашнікова різних модифікацій і ручного кулемета. Жінка прихопила знахідку і зберігала при собі. Однак вже за добу, 12 жовтня, обвинувачену затримали поліцейські. Відбулося це біля будинку №20 на вулиці Курській у Тернівці. При огляді речей жінки, правоохоронці виявили в неї і вказані боєприпаси.

Під час судового засідання тернівчанка визналда свою провину і пояснила, що того дня дійсно була зі своїми дітьми в лісі неподалік Богданівки і знайшла там патрони для вогнепальної зброї. Міський суд вивчив надані слідством докази, заслухав учасників процесу і 28 листопада визнав місцеву мешканку винною у скоєнні злочину, передбаченого ч.1 ст. 263 КК України («Незаконне поводження зі зброєю, боєприпасами і вибуховими речовинами») і призначив їй покарання у вигляді 3 років позбавлення волі умовно. Приймаючи рішення, суд врахував той факт, що досі жінка була законослухняною, а на її утриманні є двоє маленьких дітей. У обвинуваченої є час на оскарження вироку.

Олекса Сурай