pavlograd.info 16.11.2017 22:14

За неправдиві свідчення щодо обставин отримання тілесних ушкоджень жителю Павлоградського району загрожує кримінальна відповідальність.

Про це повідомляє прес-служба ГУ НП у Дніпропетровській області.

У червні цього року 20-річний хлопець з тілесними ушкодженням потрапив до лікарні. І медикам, і поліцейськими він розповідав, нібито став жертвою ДТП. Його свідчення підтверджував і товариш.

За заявою потерпілого про дорожньо-транспортну пригоду слідчі Павлоградського ВП відкрили кримінальне провадження.

Для встановлення водія мотоциклу, який допустив наїзд на потерпілого, поліцейські провели комплекс слідчо-розшукових дій та оперативно-розшукових заходів.

В процесі подальшого розслідування та перевірки показів стали відомі реальні обставини, при яких 20-річний хлопець отримав тілесні ушкодження.

Слідчим встановили, що ввечері 6 червня потерпілий прийшов в гості до 35-річного односельця з пропозицією заробити грошей. Молодик запропонував чоловіку скоїти крадіжку кабелю з повітряної лінії телефонного зв’язку.

Озброївшись плоскогубцями, товариші вирушили до місця скоєння злочину. 20-річний хлопець заліз на дерев’яну лінію телефонного зв’язку, щоб відрізати телефонний кабель. Тим часом, його товариш спостерігав, щоб їхні дії залишились непоміченими.

В цей час дерев’яна опора не витримала і впала разом з крадієм, внаслідок чого 20-річний хлопець отримав тілесні ушкодження у вигляді перелому ноги, з якими і звернувся до медичного закладу.

Щоб приховати факт крадіжки, друзі вигадали історію про ДТП.

Наразі товаришам оголошено підозру у вчинені кримінальних правопорушень передбачених ч. 3 ст. 15, ч. 2 ст. 185 КК України (незакінчений замах на крадіжку), а також ч. 1 ст. 383 КК України (завідомо неправдиве повідомлення про вчинення злочину) та ч. 1 ст. 384 КК України (завідомо неправдиве показання під час досудового слідства).

Павлоградська місцева прокуратура направила вказане кримінальне провадження разом з обвинувальним актом до суду.