pavlograd.info 09.01.2018 15:29

Комунальне підприємство «Павлоградводоканал» вважає будівництво нової свердловини на селищі Шахтобудівників недоцільним.

Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

Зазначається, що відбір води для питних цілей зі свердловини по пр. Шахтобудівників, 14а заборонений постановою Головного санітарного лікаря міста ще в 1997 році.

Що стсоується свердловин по вул. Можайського,4а та вул. Підгірна,20а, там вода не придатна для використання для питних цілей. Це пов’язано з невідповідністю якості води вимогам ДержСанПін 2.2.4-171-10.

«Подібна ситуація може виникнути і на послідуючій свердловині, – зазначають у прес-службі. – Отже, забезпечити необхідну якість води з підземних джерел на селищі Шахтобудівників неможливо. Досвід експлуатації пробурених раніше свердловин фактично це підтверджує. Таким чином, КП «Павлоградводоканал» вважає будівництво нової свердловини на селищі Шахтобудівників недоцільним».

Для отримання висновку фахівців щодо доцільності будівництва свердловини і можливості забезпечення населення якісною питною водою городянам можна звернутись до Придніпровської гідрогеологічної партії.