pavlograd.info 02.02.2018 16:51

Нещодавно в Єдиній системі місцевих петицій з’явилось нове прохання від городян щодо введення додаткових автобусів, які б зупинялись на РТС.

«Поставте на маршрут в час пік (з 7:00 до 8:00 години ранку) автобуси, які зможуть забирати людей з РТС та вести вранці на роботу, а не проїжджати повз», – пише автор петиції Юлія Васько.

Вона зазначила, що ця проблема існує вже не перший рік. За словами павлоградки, з 7 до 8 години ранку автобуси дуже перегружені людьми. Через це не зупиняються на РТС.

«Особливо якщо вранці їздиш з дитиною…», – додала місцева жителька.

Автор петиції також наголосила на самому стані зупинки. Зокрема, Юлія Васько відмітила, що зупинка зовсім не затишна, до того ж не захищає від вітру взимку та від сонця в літню пору.

Поки що петиція зібрала 7 голосів з 500 необхідних. До кінця збору підписів залишилось 86 днів.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience