21.08.2026 20:20

Серед поранених є дуже важкі

Наразі відомо про 15 людей, яких Росія вбила у Кривому Розі. Більше 100 жителів міста отримали поранення.

Про це повідомляє РБК-Україна з посиланням на заяву начальника Дніпропетровської ОВА Олександра Ганжі у Telegram.

Кількість жертв зросла

У Кривому Розі уже 14 загиблих через атаку росіян на торговельний центр, каже чиновник.

"До 121 зросла кількість постраждалих через російський удар по Кривому Рогу", – додав Ганжа.

Голова Ради оборони Кривого Рогу Олександр Вілкул додав, що "важких" постраждалих – 29, серед них п'ятеро дітей.

"В операційній перебуває на цей час 8 пацієнтів, з них одна дитина. В Дніпро переведена одна дитина, дівчинка 14 років".

Також є зниклі безвісті, що не виходять на звʼязок.

Продовжується пошуково-рятувальна операція.

Оновлено о 21.42

О 21.40 начальник Дніпропетровської ОВА Олександр Ганжа заявив, що кількість загиблих зросла до 15 осіб.

Також відомо про 130 поранених, 23 з яких – діти.

"Потерпілі отримують меддопомогу. Лікарні забезпечені всім необхідним", – додав він.

Нагадаємо, сьогодні вдень, 21 серпня, російські окупанти завдали підлого удару дронами по торговельному центру в Кривому Розі.

Ворожі безпілотники атакували цивільний об'єкт у дві хвилі.

Одразу після атаки було відомо про п'ятьох загиблих та понад 50 поранених.

Раніше РБК-Україна писало, що у Кривому Розі зросла кількість загиблих та поранених внаслідок повторного удару російських безпілотників по торговельному центру. Оприлюднено фото з місця теракту.