Баскетбольна команда Павлоградського району стала переможцем на Чемпіонаті області – Павлоград.info
pavlograd.info 01.12.2017 18:22

25 листопада в Булахівці пройшов Чемпіонат Дніпропетровської обласної організації Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства „Колос“ АПК України з баскетболу серед жіночих та чоловічих команд сільських, селищних рад, об’єднаних територіальних громад та колективів АПК Дніпропетровщини, присвячений 26-й річниці незалежності України.

Про це повідомляє прес-служба райдержадміністрації.

Змагання проходили на базі ДЮСШ. У них приймали участь команди Павлоградського, Дніпровського та Синельниківського районів.

За результатами Чемпіонату, володарем Кубка ДОО ВФСТ „Колос“ з баскетболу серед чоловічих команд 2017 року стала команда Павлоградського району у складі спортсменів Межиріцької ОТГ (ФСК „Булахівка“, ФСК „Колос“) та Богданівської ОТГ (ФСК „Лідер“).

Друге місце посіла команда Синельниківського району, а третє місце – команда Дніпровського району.

Кращим гравцем Чемпіонату визнаний Солодкий Вадим (Павлоградський район).

Чемпіоном ДОО ВФСТ „Колос“ з баскетболу серед жіночих команд 2017 року стала команда Павлоградського району у складі спортсменів Межиріцької ОТГ (ФСК „Булахівка“, ФСК „Колос“), Богданівської ОТГ (ФСК „Лідер“) та Богуславської сільської ради (ФСК „Шторм“).

Друге місце посіла команда Дніпровського району, третє місце – команда Синельниківського району.

Кращим гравцем Чемпіонату визнана Олена Дабарська (Павлоградський район).

Команди-призери Чемпіонату з баскетболу нагородили Кубками та грамотами, а гравців – медалями ДОО ВФСТ „Колос“ АПК України.