pavlograd.info 15.11.2017 02:20

Ще минулого місяця в Павлограді бурхливо обговорювалось питання стосовно переходу з централізованого на автономне опалення. Думки з цього приводу були різні: хтось був проти цього, а хтось всіма руками "за". Але виявилось, що багатоповерхівки міста технічно не готові до такого переходу.

«Будинки, які у нас є, технічно і проектно не готові до переходу на автономне опалення. Виникає дуже багато питань: скільки будуть сплачувати за опалення бокові квартири, а також перші і останні поверхи; що робити з мережами (водопровід і каналізація), які знаходяться у підвалі; та багато інших питань. Загалом, там дуже великий комплекс робіт», – повідомив мер Павлограда Анатолій Вершина.

Нагадаємо, що раніше мер зазначав про те, що місту варто переходити на автономне опалення. Для зразка хотіли взяти схеми переходу міст Нікополя та Марганцю. Першими планували вивести школи та дитячі садочки, а після цього – багатоповерхівки.

Але сьогодні міський голова наголосив на тому, що Павлограду все-таки краще не відходити від централізованого опалення, тому що це економічно вигідно.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience