pavlograd.info 21.12.2018 08:36

Вирубкою дерев без жодних дозвільних документів займалися четверо павлоградців. Про це повідомляє прес-служба Павлоградської Нацполіції.

18 грудня до Павлоградського відділу поліції надійшло повідомлення, що поблизу с. Булахівка Павлоградського району невідомі здійснюють незаконну вирубку дерев у дубовому лісі.

Дільничні офіцери поліції м. Павлограда виїхали на місце злочину та затримали лісорубів. Також з місця події було вилучено 10 спиляних дерев, каністри з пальним, бензопили та транспорт, який направили на майданчик Павлоградського відділу поліції.

На даний час проводяться оперативно-слідчі дії, спрямовані на встановлення свідків вказаного кримінального правопорушення. Також встановлюється сума збитків, нанесених в ході незаконної вирубки.

За даним фактом відомості було внесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань за ст. 246 Кримінального кодексу України.

Чоловікам загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк до 3-х років.

“Шановні громадяни! Якщо Вам відомі факти незаконної вирубки лісу, або його транспортування чи продажу, одразу телефонуйте до поліції за телефоном «102», адже це не тільки завдає збитків державному бюджету, а шкодить довкіллю”, – звертаэться до мешканців Західного Донбасу поліція.

Запись Затримано «чорних» лісорубів в Булахівці впервые появилась .

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience