pavlograd.info 24.04.2024 17:10

Заступника міністра оборони РФ Тимура Іванова було затримано за підозру в корупції. Це був результат дій Головного управління розвідки Міноборони України.
Про це повідомило джерело у спецслужбах.
За інформацією джерела, у березні 2024 року підрозділ активних дій ГУР провів кібератаку, в результаті якої було отримано доступ до конфіденційної інформації та службових документів Іванова.
Після того, як про цю історію дізналися в "більш широких російських колах", проти Іванова розпочали розслідування. Російського чиновника підозрюють у корупції.
"Він (Іванов – ред.), звичайно, корупціонер, як усі там. Але проти нього зіграв саме цей інцидент – від нього стався витік досить чутливої та конфіденційної інформації", – розповів співрозмовник РБК-Україна.

При цьому джерело уточнило, що добровільної співпраці з боку Іванова з українською розвідкою не було.
Затримання заступника міністра оборони РФ
Нагадаємо, вчора, 23 квітня, у Росії правоохоронці затримали заступника міністра оборони РФ Тимура Іванова. Він нібито міг отримати особливо великий хабар.
Вже сьогодні, 24 квітня, Басманний суд Москви обрав Іванову запобіжний захід у вигляді арешту.
Водночас російське видання "Важливі історії" з посиланням на власні джерела пише, що головною причиною затримання Іванова є не корупція, а державна зрада.
Публічно заявляти про те, що заступник міністра оборони Сергія Шойгу винен у держзраді, поки що нібито не хочуть. Більш детальних подробиць видання не привело.
До речі, сьогодні, 24 квітня, джерела повідомили, що дрони Служби безпеки України вдарили по двох нафтобазах у Смоленській області.