pavlograd.info 16.01.2019 13:55

Вогнеборці Павлограда б’ють на сполох. Рік 2019 тільки розпочався, а в Павлограді та Павлоградському районі вже сталось 22 пожежі. Лише за два тижні цього року вогонь забрав життя 5 чоловік.

Про це кореспонденту www.5632.com.ua розповіли в прес-службі Павлоградського міськрайонного управління ДСНС України в Дніпропетровській області.

Станом на 15 січня на пожежах в Павлограді загинула одна людина, троє – в селі Богданівка та життя ще однієї людини обірвалось на пожежі в селі Булахівка.

«За попередніми нашими висновками, основними причинами цих трагічних випадків є порушення правил експлуатації пічного опалення та необмеженість при палінні в ліжку. І наведена сумна статистика – це показник байдужості людей до власної безпеки», – розповіли в ДСНС.

Вогнеборці вкрай занепокоєні ситуацією з пожежами, адже для початку цього 5 загиблих на пожежах – це значна цифра, яка повинна змусити задуматись інших людей над суворим дотриманням правилам пожежної безпеки.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience