pavlograd.info 21.03.2018 02:59

Від початку року на Дніпропетровщині затримали 442 браконьєра. Правопорушники нанесли державі збитків на суму понад 54 тис. грн. Про це повідомив директор департаменту екології та природних ресурсів ДніпроОДА Руслан Стрілець.

«Цьогоріч в області виявили 515 порушень природоохоронних законів. Це продаж риби без дозвільних документів, використання сіток, електроловів та «драків». Збитки сягають 54 тис. грн.», – розповів Руслан Стрілець.

Протягом січня-березня 2018-го браконьєри незаконно виловили майже 2,5 тонни риби. Правозахисники вилучили 161 знаряддя для ловлі.

«За порушення природоохоронного законодавства передбачена адміністративна відповідальність. Рішення про покарання приймає суд», – розповів начальник управління державного агентства рибного господарства Дніпропетровської області «Рибоохоронний патруль» Василь Волков.

Для протидії браконьєрам, рибоохоронний патруль спільно з департаментом екології та природних ресурсів ДніпроОДА, поліцією та громадськими організаціями проводить рейди на водоймищах області.

Повідомити про браконьєрів можна на цілодобову гарячу лінію – 096 400 02 50.