pavlograd.info 08.02.2019 16:47

За рахунок обласного бюджету в Павлограді планується в цьому році відремонтувати капітально дороги на вулицях Соборній (від пров. Голубицького до школи № 3 на Підворках), Західно-Добаській, на проспекті Шахтобудівників, а також внутрішньодворові дороги на вул. Харківська, 15, зробити капітальний ремонт загальноосвітніх шкіл № 1 (в центрі міста) та № 3, спортивної школи (будівля колишньої майстерні школи № 6) на селищі ім.18 вересня.

Про це повідомив міський голова Павлограда Анатолій Вершина під час спільного засідання депутатських комісій та його зустрічі з громадськістю.

Ще мер планує, що біля стадіону «Прометей» на селищі ПЗТО будуть збудовані рекреаційна зелена зона (територія біля закинутого дитсадка по вул. Промислова) та скейт-ленд-парк, як біля стадіону «Гірник».

«На облаштування рекреаційної зони (закупівлю та висадку дерев й кущів, встановлення лавочок) з міського бюджету ми виділимо півмільйона гривень», – каже мер.

Планується і ремонт аварійної дороги на автомобільному мосту в районі центральної автостанції – старий асфальт разом із ямами зріжуть повністю, а зверху покладуть новий. До речі, в даний момент на мосту проводять ямковий ремонт холодним асфальтом. Про це кореспондентові повідомив директор КП «Затишне місто» Василь Коріневський.

Водночас в КП «Затишне місто» в минулому році з’явилась окрема бригада, яка займатиметься ямковим ремонтом павлоградських доріг. В ній працює 8 чоловік (в тому числі 2 професійних асфальтоукладача).

«У нашого підприємства є все: фреза, відбійник, рециклер, виброкаток, смоловарка і два самоскиди. Все це нам дозволяє повноцінно і якісно робити ямковий ремонт доріг по місту. Однак не вистачає коштів на матеріали для ремонту. Хоча в минулому році нам на матеріали були виділені кошти з міського бюджету – 200 тисяч гривень. Ми за ці гроші вже положили по місту 1300 кв. м холодного та гарячого асфальту. На цей рік виділено 1,1 млн грн (700 тисяч – на закупівлю гарячого асфальту, 400 тисяч – на холодний).

Кріста Офенбах