pavlograd.info 10.12.2018 19:02

З початку епідемічного сезону на Дніпропетровщині вже пройшли щеплення від грипу майже 10 тис людей із різних груп ризику. Це медики, працівники начальних закладів та сфери обслуговування, водії. А ще – вагітні та хворі на хронічні недуги. Про це повідомили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Вакцинація – найефективніший спосіб уберегтися від ускладнень грипу. Її рекомендують зробити всім людям, та у першу чергу – тим, хто належить до різних груп ризику. На Дніпропетровщині – понад 28 тисяч таких людей. З початку нинішнього епідсезону третина з них вже пройшла щеплення», – зазначили в департаменті охорони здоров’я Дніпропетровської облдержадміністрації.

Більше за інших до ускладнень від грипу схильні ті, хто страждає на діабет, ожиріння, серцево-судинні та легеневі захворювання, вагітні. Окремо фахівці виділяють професійну групу ризику. До неї належать медики, викладачі, вчителі, вихователі, водії громадського транспорту, продавці.

«Як правильно провести щеплення, підкаже сімейний лікар. Тож бажаючі вакцинуватися мають звернутися до центру первинної меддопомоги», – додали в департаменті.

Зробити вакцинацію від грипу можна у будь-якому віці, починаючи з 6 місяців.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience