pavlograd.info 27.04.2022 23:36

26 апреля прошло внеочередное заседание Павлоградской городской комиссии по вопросам техногенно-экологической безопасности и чрезвычайных ситуаций на котором рассмотрен вопрос «Об ограничениях в движении некоторых транспортных средств».

Об этом сообщает пресс-служба Павлоградского горсовета.

“У зв’язку з Військовою агресією Російської Федерації проти України Указом Президента України від 24.02.2022 №64/2022 введено воєнний стан в Україні. З цього часу у громадян на території міста виникає занепокоєння у paзi руху транспортних засобів, що використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів «прямострум», iншi вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач, а також транспортних засобів, водії яких застосовують агресивне водіння. Рух таких транспортних засобів окремими громадянами сприймається, як переміщення військової техніки або застосування боєприпасів

За підсумками вивчення та обговорення ситуації, що склалася, з метою забезпечення безпеки дорожнього руху, недопущення у місті Павлоград соціальної напруги, комісія вирішила заборонити на території міста Павлоград рух транспортних засобів, що використовують у своїй конструкції систему випуску відпрацьованих газів «прямострум» та iншi вихлопні системи, де відсутній шумопоглинач”, – говорится в сообщении.

Запись Владельцев подержанных “Жигулей” и мотоциклистов в Павлограде будут задерживать за излишние шумовые эффекты впервые появилась .