pavlograd.info 08.01.2019 22:33

Розпочалась реєстрація на пробне ЗНО-2019, вона триватиме до 31 січня. Таке тестування – «тренування» перед справжніми іспитами. Його результати не впливають на вступ абітурієнта до вишу, повідомили у департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

«Абітурієнти області можуть перевірити рівень своїх знань напередодні зовнішнього незалежного оцінювання. Для цього проводять всеукраїнське пробне тестування. Його учасники «зануряться» в атмосферу реального ЗНО – ознайомляться з формами завдань, попрактикуються в заповнені бланків та розподілі часу на виконання тестів, адаптуються психологічно», – розповіли в департаменті освіти і науки Дніпропетровської облдержадміністрації.

Пробне зовнішнє незалежне оцінювання кожен учасник може скласти з двох предметів. З української мови та літератури – 16 березня та з будь-якого іншого предмета на вибір – 23 березня.

Результати пробного ЗНО не впливають на вступ до вишів.

Реєстрація на тестування – до 31 січня на сайті регіонального центру оцінювання якості освіти. До 25 лютого там, «Особистому кабінеті», розмістять інформацію про місце та час пробного іспиту.

Організатор іспиту – центр оцінювання якості освіти.