pavlograd.info 01.06.2018 12:01

Захід був присвячений Дню захисту дітей. Про це повідомили в міському відділі з питань молоді та спорту.

30 та 31 травня напередодні Дня захисту дітей на стадіоні дитячо-юнацької спортивної школи «Шахтар» відбувся міський дитячий турнір з міні-футболу.

В той же час на спортивному майданчику Першотравенської загальноосвітньої спеціальної школи-інтернату пройшла міська дитяча естафета серед дітей школи-інтернату.

Учасниками спортивних змагань стали більше 50 дітей. Вболівати за свої команди прийшли близько 120 дітлахів різного віку.

У міському дитячому турнірі з футболу переможцем стала команда ДЮСШ «Шахтар», друге місце посіла команда дитячо-юнацького спортивного клубу «Діамант». Кращим гравцем турніру було визнано Савицького Германа, вихованця ДЮСШ «Шахтар».

Переможці були нагороджені кубком, медалями та грамотами за рахунок коштів міського бюджету.