pavlograd.info 09.03.2018 16:31

Мешканці міста посилаються на те, що хворим дуже важко дістатись на огляд до лікаря в обласну лікарню. Про це повідомили у відділі з питань внутрішньої політики та інформації Першотравенської міської ради.

Днями під час особистого прийому до очільниці Першотравенська звернулася місцева мешканка, яка запропонувала ввести у міській лікарні посаду лікаря-ревматолога. За її словами, хворим дуже важко дістатися до відповідного спеціаліста в обласну лікарню.

Міський голова зазначила, що адміністрація лікарні постійно займається питанням залучення у місто кваліфікованих спеціалістів. Міська влада також надає підтримку, забезпечуючи нових лікарів службовим житлом.

«Але це питання є непростим, адже молоді спеціалісти здебільшого прагнуть знайти роботу у великих містах», – відмітила міський голова Оксана Вінницька.

Нагадаємо, що нещодавно у місті з’явився лікар-кардіолог. Першотравенці дуже раді його появі і позитивно відгукуються про роботу цього спеціаліста.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience