pavlograd.info 07.01.2019 17:56

Більша частина коштів буде направлена на капітальний ремонт доріг Павлограда. Це передбачено в бюджеті міста на 2019 рік.

Як розповів мер Анатолій Вершина, у 2018 році в Павлограді не вдалося капітально відремонтувати жодної дороги. Гроші з обласного бюджету не виділяли. Тож, проводилися поточний ремонт дорожнього покриття, виправлення профілю основи доріг на 42 вулицях, ямковий ремонт прибудинкових доріг, тротуарних доріжок та зупинок громадського транспорту на 55 вулицях.

У 2019 році влада вирішила брати ініціативу у свої руки не чекати дотацій. 13 млн гривень передбачено на ремонт доріг. Ремонтуватимуть внутрішньобудинкові дороги, проводитимуть грейдування та кластимуть новий асфальт.

За планами, у 2019 році капітально відремонтувати внутрішньоквартальні дороги на селищі Шахтобудівників вздовж будинку №10 на вул. Можайського та будинків №№ 1,5 на вул. Підгірна; внутрішньобудинкові дороги вздовж будинків №№ 121, 117, 119, 133 на вул. Дніпровська, а, також дорожнє покриття на вул. Добролюбова (від перехрестя з вул. Дніпровська до перехрестя вул. Надрічна) та вул. Братська.

Минулого року на поточний ремонт дорожнього покриття 138 вулиць Павлограда було направлено 17,5 млн гривень.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience