pavlograd.info 21.01.2019 14:03

Впродовж 2018 року в Павлограді народилось 1395 малюків. У порівнянні з 2017 роком народжуваність зменшилась на 129 малюків. Про це повідомили в Павлоградському пологовому будинку.

Але, попри зменшення новонароджених, Павлоград продовжує утримувати лідерство серед міст Дніпропетровщини за кількістю народжених, а це свідчить про високий рівень надання медичних послуг.

В пологовому будинку додали, що близько 95% новонароджених перебували на грудному вигодовуванні. А це вкрай прекрасний показник. Материнське молоко дуже важливе для будь-якої здорової дитини, а для хворого малюка – безцінне. Грудне молоко легко засвоюється і повноцінно використовується організмом дитини, захищає малюка від різних інфекцій, алергій, сприяє формуванню власної системи імунітету, забезпечує здорові ріст і розвиток немовляти.

У разі передчасних пологів, породіль можуть направляти до перинатальних центрів, які працюють в Дніпрі та Кривому Розі. В обласному перинатальному центрі проходить 60% передчасних пологів Дніпропетровської області.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience