pavlograd.info 19.12.2017 22:13

Трагедія сталася вчора, 18 грудня, близько 16:25 год на вул. Заводська, 23 (навпроти магазину "Нектар", на селищі ім. 18 вересня). Про це кореспонденту 5632.com.ua повідомили очевидці ДТП.

На 63-річну пенсіонерку наїхав рейсовий автобус маршруту №8, в якому вона і приїхала. Вона вийшла на зупинці біля магазину та вирішила обійти маршрутку спереду. В цей час автобус наїхав на неї і вона потрапила під праве колесо.

В результаті отриманих травм жінка загинула на місці. Водій автобусу визнав швидку допомогу. Жінку звали Любов Матвіївна Мазеіна. Вона працювала у школі №11, кажуть знайомі загиблої.

Цю інформацію підтвердив інспектор з дорожнього нагляду сектору превенції Павлоградського відділу поліції ГУНП Вадим Данильченко.

"Водій її не помітив. Це був вже темний час доби, тому поки що не відомо, чи вона впала під колеса автобусу, бо їй стало погано, чи тому, що обходила транспорт спереду і він її зачепив, тоді і впала. Наразі ведуться слідчі дії" – каже інспектор.

Похорон пенсіонерки відбудеться завтра.

Кріста Офенбах

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience