pavlograd.info 17.01.2019 18:41

В будинку № 12а на вул. Кравченко роботи по модернізації мереж електропостачання на фінішній прямій. Кожна квартира в будинку матиме індивідуальний лічильник і завдяки цьому борги мешканців за електропостачання не ростимуть. Про це розповів мер Павлограда Анатолій Вершина.

До цього загальну спожиту електроенергію розподіляли порівну на кожного жителя, адже було встановлено один загальний лічильник спожитої електроенергії на весь будинок. Через це росли борги мешканців. Люди такий розподіл вважають несправедливим і відмовляються платити, внаслідок цього над ними нависла загроза відключення електропостачання.

Але депутатський корпус виділив гроші на модернізацію внутрішньобудинкових електромереж, що передбачає встановлення індивідуальних лічильників.

Ще з літа 2018 року йшла кропітка робота щодо проведення модернізації мереж електропостачання в зазначеному будинку. Було укладено договір з підрядною організацією, яка й виконує роботи. Модернізація обійдеться в близько 885 тис. гривень.

За словами Павлоградського міського голови, мешканці будинків № 2 та № 4 на вул. Новій вже отримали можливість розраховуватись за спожиту електроенергію за індивідуальними лічильниками.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience