pavlograd.info 14.05.2022 06:37

КП “Павлоградводоканал” вместе с ООО “Атмотерра” с 10.05.2022г. производит работы по прочистке участка самотечного канализационного коллектора в районе Набережной. В этот коллектор поступают стоки от центрального микрорайона города Павлоград. При выполнении этих работ из канализационного коллектора изъяты влажные салфетки, предметы одежды, средства гигиены, садовый инвентарь и другие вещи.

Об этом сообщает пресс-служба Павлоградского горсовета.

“Щоб уникнути подібних ситуацій КП «Павлоградводоканал» просить мешканців міста не скидати сміття в каналізацію і дотримуватися простих правил її використання.

Кожен місяць на мережах водовідведення відбувається понад 400 аварійних ситуацій на внутрішньобудинкових мережах водовідведення, головна причина яких – недотримання мешканцями міста правил експлуатації каналізаційних мереж.

Деякі мешканці міста використовують каналізацію в якості сміттєпроводу, викидаючи туди різні побутові відходи. Це призводить до виникнення засмічення і різних аварійних ситуацій на внутрішньобудинкових мережах та каналізаційних колекторах.

Каналізація призначена для відведення стічних вод від житлових будинків. Її засмічення приводить до закупорки труб, витікання нечистот, затоплення підвальних приміщень, появи неприємного запаху, а також виникненню аварійних ситуацій на мережах водовідведення. Каналізаційні стоки з твердими побутовими відходами надходять на очисні споруди КП «Павлоградводоканал», засмічують технічне обладнання і суттєво ускладнюють роботу.

Каналізаційна система не розрахована на утилізацію сміття. Тому в каналізацію забороняється викидати пісок, цемент, ганчір’я, одяг, вологі серветки та рушники, хімічні речовини, поліетиленові й пластикові вироби, предмети особистої гігієни, скло, корм для тварин, наповнювач для котячого туалету та інші предмети і речовини, які біологічно не розкладаються”, – говорится в сообщении.

Запись В канализационном коллекторе Павлограда при прочистке обнаружены трусы, садовые грабли и женские тапочки впервые появилась .