pavlograd.info 01.05.2022 23:36

В Днепре полиция выкрыла мужчину по подозрению в присвоении денежных средств военнослужащего. Злоумышленника разоблачили на одном из блокпостов оперативники управления стратегических расследований Нацполиции.

Об этом сообщает пресс-служба полиции Днепропетровской области.

“Із заявою до поліції звернулася мати військовослужбовця. Вона повідомила, що невідома особа упродовж певного часу розраховувалася карткою безвісти зниклого сина на загальну суму майже 20 тисяч гривень. Поліцейські встановили автомобіль, на якому пересувався невідомий. Усім нарядам поліції було надіслано орієнтування з відповідними даними для розшуку та подальшого затримання.

Під час несення служби на блок-посту у Дніпрі оперативники управління стратегічних розслідувань Нацполіції зупинили розшукуваний автомобіль під керуванням 42-річного чоловіка. Під час огляду автомобіля та особистих речей громадянина поліцейські виявили банківську картку, що належить безвісти зниклому військовому, понад 30 г порошкоподібної речовини.

Вилучені речі направлено на експертне дослідження. Вирішується питання про затримання чоловіка відповідно до чинного законодавства”, – говорится в сообщении.

Запись В Днепре разоблачен злоумышленник, присвоивший деньги пропавшего без вести военнослужащего впервые появилась .