В Дитячому парку Павлограда з’являться дві окремі ігрові зони – Павлоград.info
pavlograd.info 18.04.2018 00:33

Повномасштабна реконструкція Дитячого парку в центрі Павлограда розпочалася минулого тижня (11 квітня) і йде повним ходом. Буквально сьогодні старі дитячі гірки, металеві вежі і гойдалки з бетонними арками вже демонтували.

Будівельники вже викопали по всьому периметру парку траншею – для подальшої установки електричних і водостічних комунікацій.

Як повідомив кореспонденту 5632.com.ua начальник управління житлово-комунального господарства та будівництва Андрій Завгородній, по всьому периметру парку встановлять нові світлодіодні ліхтарі та автоматичну систему водяного зрощення зелених газонів (з датчиком дощу). До речі, підрядником виступає ТОВ «Кепітал Будстрой» (м. Тернівка). Нагадаємо, що кошторисна вартість робіт за проектом реконструкції складає майже 3,3 мільйони гривень.

Також будуть проведені роботи з озеленення парку (висадження газонів, кущів та клумб), по укладенню бруківки та встановленню тренажерів. Також відновлять дерев’яний майданчик «Казкова країна» за автобусною зупинкою. Але тут замість піску буде спеціальне поліуретанове покриття.

А головне те, що в Дитячий парк розділять на дві великі ігрові зони, де будуть встановлені масштабні ігрові комплекси для дітей разом з гірками, гойдалками, тощо.

Щоправда, веж, які були візуалізовані в проекті реконструкції парку з самого початку, можливо не буде.

«Ми хотіли зробити замок та вежі на основі старої конструкції, але нещодавно вирішили її повністю демонтувати, бо вона знаходилась в аварійному стані. Тому візуально парк буде виглядати дещо інакше. А як саме? Це буде сюрпризом для павлоградців», – каже Андрій Завгородній.

Роботи з реконструкції планують завершити до початку літа, щоб День захисту дітей проходив вже в оновленому парку.

Кріста Офенбах