В центрі Павлограда урочисто закрили головну ялинку – Павлоград.info
pavlograd.info 14.01.2019 19:56

На Соборній площі в центрі Павлограда в неділю, 13 січня, урочисто закрили головну ялинку міста. Вона за традицією засяяла яскравими вогнями 19 грудня 2018 року.

Майже кожного дня поряд з нею проводилися ігрові дитячі програми і творчі концерти для павлоградців і гостей міста.

І 13 січня вже нового 2019 року діти разом із символом Нового року — Поросятком, а також Сніговиком «Олафом», Зайцем та Святим Миколаєм подорожували навколо вічно зеленої лісової красуні, гралися. Для глядачів виступили діти зі зразкових ансамблів «Співочі мальви» і «Колисаночки».

А незабаром комунальники почнуть розбирати ялинку. 360 сосен, які використали для встановлення головної новорічної ялинки, переб’ють на тріску. Про це кореспондентові повідомив директор КП Василь Коріневський.

«Вже непотрібні ялинки прямо на місці за допомогою спеціальної техніки ми розбиваємо на дерев’яну щепу. І потім відвозимо її до притулку для безпритульних тварин. Це прекрасний підстилковий матеріал для наших собак. До речі, тріска зберігається до півроку, впродовж якого її можна використовувати», – каже директор КП.

Водночас директор КП «Затишне місто» зауважив, що вони готові забирати вже непотрібні ялинки після новорічно-різдвяних свят з майданчиків для побутових відходів біля житлових будинків і також переробляти на щепу, яку будуть зберігати на складі і в майбутньому використовувати в якості посипного матеріалу.

Кріста Офенбах