pavlograd.info 11.05.2022 19:37

Можно только догадываться, по какой статье уволены трое сотрудников Запорожской АЭС, которые приняли участие в акции «Бессмертный полк». Об увольнении в Telegram сообщил руководитель НАЭК «Энергоатом» Петр Котин. Но в КЗоТе нет статьи об увольнении работников за участие в акции.

По какой статье уволили участников акции «Бессмертный полк» с ЗАЭС, – не сообщается. Возможно, их приравняли к изменникам родины. Хотя, нарушение режима военного положения, при котором запрещено проведение акций, – может стать поводом для увольнения работника.

Петр Котин написал на своей странице в Telegram:

«ЗАЕС – це Україна! Любителям руського миру тут не місце Троє вже колишніх працівників ЗАЕС можуть ощасливити своєю присутністю будь-яку іншу установу чи організацію. Це Кісельова Галина, котра працювала лікарем профілакторію Запорізької АЕС, Юрій Власов – працівник того ж профілакторію та Влад Лаврик – начальник відділу комерційного обліку.

З атомної станції учасників влаштованої окупантами акції «Безсмертний полк» звільнено. Відповідні накази підписав керівник НАЕК «Енергоатом» Петро Котін.

В Компанії з нескінченною повагою вшановують пам’ять всіх і кожного, хто героїчно здобував перемогу над нацизмом під час Другої світової війни. Навряд чи є в Україні родина, не «обпечена» тією війною. Та передусім через повагу до наших предків і пам’яті про них Енергоатом вважає неприпустимим будь-які спільні заходи із тими, хто сьогодні вбиває українців».

Запись Участие в акции «Бессмертный полк» стало поводом для увольнения трех сотрудников ЗАЭС, – в зубы российской пропаганде теперь не смотрят впервые появилась .