pavlograd.info 22.04.2018 19:45

На Юр`ївщині поліція розслідує факт смерті чоловіка, тіло якого співробітники відділення знайшли в одному з будинків села Новошандрівка. Як вважають правоохоронці, загиблий помер, наклавши на себе руки. Про це йдеться в ухвалі районного суду від 17 квітня.

Згідно з документом, поліція звернулася до суду з клопотанням про проведення судово-медичної експертизи на предмет причин смерті померлого чоловіка. В самому клопотанні сказано, що 6 квітня приблизно о 17.00, перебуваючи в приміщенні господарської будівлі на території приватного домоволодіння на вулиці Степовій, бідолаха вчинив самогубство через повішення на мотузці.

За даним фактом поліція відкрила кримінальне провадження з попередньою кваліфікацією «Умисне вбивство» – ч.1 ст. 115 КК України. Факти, викладені в клопотання, слідчий поліції підкріпив копіями декількох документів, зокрема, про допит свідка. На думку правоохоронців, в ході експертизи судові медики мають відповісти на запитання про характер, локалізацію і механізм утворення на тілі померлого тілесних ушкоджень, наявність у його крові алкоголю, а також про безпосередню причину смерті чоловіка.

Юр`ївський районний суд вивчив надані поліцією документи в кримінальному провадженні і задовольнив клопотання слідчого. Суд доручив експерту Павлоградського міжрайонного відділення КЗ «Дніпропетровське обласне бюро СМЕ» провести відповідну експертизу трупа.

Олекса Сурай