pavlograd.info 20.12.2018 18:25

Вчора на площі біля ЦД "Шахтар" в Тернівці урочисто відкрито новорічну ялинку. На святкові урочистості зібралася малеча, яка з радістю та веселим настроєм сприймала всі святкові дійства, що відбувалися.

На свято завітали Дід Мороз та красуня Снігуронька. Веселі вітання від та хороводи з малечою біля ялинки доповнили це свято неповторним колоритом.

Тож, від учора, в Тернівці відкрита перша новорічна ялинка, яка буде прикрашати місто та радувати своїми веселковими вогнями у ці святкові дні жителів міста та його гостей.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience