pavlograd.info 20.03.2018 18:58

В автомобілі швидкої медичної допомоги перебувало 3 особи. Про це повідомили у прес-службі ГУ ДСНС у Дніпропетровській області.

Сьогодні близько опівночі до Служби порятунку надійшло повідомлення про те, що автомобіль швидкої медичної допомоги із трьома особами медперсоналу застряг у сніговому заметі на вулиці Шевченка.

За вказаною адресою було направлено рятувальників 50-ї державної пожежно-рятувальної частини Головного управління ДСНС у Дніпропетровській області.

По прибуттю до місця події надзвичайники за допомогою лопат звільнили колеса «швидкої» від снігу та за допомогою буксирувального тросу доправили автомобіль до розчищеної ділянки автошляху.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience