У Тернівці дві дитини можуть залишитись без батьків – Павлоград.info
pavlograd.info 17.11.2017 17:43

До Тернівського міського суду направлено провадження щодо позбавлення батьківських прав двох місцевих жителів. У випадку, якщо суд прийме відповідне рішення, дітей з цієї родини візьмуть на облік.

Про це повідомила начальник служби у справах дітей Тернівської міської ради Тетяна Краснікова.

Станом на 1 листопада на первинному обліку дітей, які залишилися без батьківського піклування, дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, служби у справах дітей перебуває 115 дітей.

З них: 93 дитини знаходиться під опікою та піклуванням, 11 – в дитячих будинках сімейного типу, 6 – в прийомних сім’ях, 2 дитини тимчасово проживають в сім’ях родичів та знайомих. Тож сімейними формами виховання охоплено більше 97% дітей.

На жаль, 2,6%, а це 3 дитини (1 – віком 12 років, 2 – віком 15-17 років), не виховуються в сімейному середовищі, а перебувають у державних закладах для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Протягом 10 місяців поточного року виявлено та поставлено на первинний облік 11 посиротілих дітей, 9 з яких в подальшому передали під опіку та піклування, 1 – в дитячий будинок сімейного типу, а 1 дитина тимчасово перебуває в сім’ї родичів до вирішення питання про її подальше влаштування.

У разі, якщо Тернівський міський суд до кінця року розгляне ще одну справу про позбавлення двох громадян батьківських прав, то на облік візьмуть ще 2 дитини.

На сьогодні в місті функціонує 3 дитячі будинки сімейного типу, де проживає 19 дітей, позбавлених батьківського піклування, та 4 прийомні сім’ї, в яких виховуються 6 дітей зазначеної категорії.