pavlograd.info 11.04.2018 15:42

Цього року для центральної міської лікарні мають придбати камери відеоспостереження. Про це під час засідання міської ради повідомила начальник фінансового управління м. Першотравенськ Тетяна Макаренкова.

Судячи по розподіленню бюджетних коштів, пріоритетним напрямком роботи цьогоріч є благоустрій міської території, зокрема ремонт доріг.

Так, управлінню комунального господарства та майна виділили понад 8 млн грн на капітальний ремонт внутрішньоквартальних проїздів, зовнішніх мереж водопостачання, водовідведення, теплового господарства тощо.

Міському відділу освіти рада спрямувала близько 3 млн грн на придбання предметів матеріалів, обладнання та інвентарю для закладів освіти міста, а також на заробітну плату педагогічним працівникам.

Центральній міській лікарні депутати спрямовали понад 500 тис. грн.. Ці кошти підуть на придбання та встановлення камер відеоспостереження, а також проведення капітального ремонту тераси головного корпусу, ганку та тамбуру стоматологічного відділення.

А ось на первинну медицину направили всього 174 тис. грн.. За ці кошти планують придбати оргтехніку для забезпечення впровадження медичної реформи.