pavlograd.info 01.11.2017 08:56

Вчора у Павлограді знову горіло міське сміттєзвалище. Через сильний вітер пожежу не могли згасити протягом 6 годин.

Про це на своїй сторінці у Фейсбук повідомив начальник Павлоградського міськрайонного управління ДСНС у Дніпропетровській області Олександр Миславський.

Вчора, 24 жовтня, о 14:11 до Служби порятунку Павлограда надійшло повідомлення про пожежу на полігоні твердих побутових відходів.

За місцем виклику оперативно виїхало одне відділення пожежно-рятувальної частини.

По прибуттю на місце події було встановлено, що на міському сміттєзвалищі горить сміття на площі 20 м кв.

Під час гасіння пожежі майже одночасно було виявлено ще одне місце займання. Тому на допомогу додатково було викликано ще одне відділення пожежників. Також для підвозу води було залучено автомобіль комунального підприємства «Затишне місто».

Пожежу ліквідували через 6 годин – о 20:00. Загальна площа склала 300 м.кв.

До ліквідації залучено 10 чоловік особового складу та 3 одиниці техніки. Розвитку пожежі та ускладненню в ліквідації сприяв поривчастий вітер до 15 м/с.

Причини пожежі з’ясовують правоохоронні органи.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience