pavlograd.info 14.04.2018 15:48

Це, на думку павлоградців, сприятиме зменшенню кількості злочинів на території міста. Таке прохання сьогодні з’явилось в Єдиній системі місцевих петицій.

Автор петиції Едуард Станько нарікає на велику кількість злочинів, вандалізм, розкрадання металоконструкцій з подвір'їв приватного сектора, дитячих майданчиків, дачних ділянок та кладовищ, тотального вирізання кабельної продукції і тому подібне.

Усі ці крадені предмети, скаржиться павлоградець, осідають в пунктах прийому металу, велика кількість з яких, фактично, займаються скупкою краденого.

Що стосується правоохоронних органів, вони, на думку автора петиції, частіше за все змінити ситуацію на краще не можуть.

«З огляду на це, заради спокою та ладу серед громадян міста і у зв'язку з тим, що іншими методами боротьби з крадіжками впоратися просто не можуть, враховуючи досвід в цьому напрямку міст-сусідів, Дніпра та Тернівки, вимагаємо ліквідувати всі пункти металобрухту в Павлограді», – пише Едуард Станько.

Станом на сьогодні петицію підтримали 10 осіб з 500 необхідних. Збір підписів ще триватиме 90 днів.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience