pavlograd.info 16.11.2018 16:33

Напередодні Міжнародного дня студента, 15 листопада, на при палацовій площі міського культурно-дозвільницького центру пройшов молодіжний флеш-моб за участю активної молоді міста.

Про це повідомляють в міськраді.

Свято продовжилося в молодіжному центрі спілкування «Позитивний Павлоград», де відбувся форум, під час якого було вручено сертифікати на отримання стипендій міського голови відмінникам навчання вищих навчальних закладів та загальноосвітніх шкіл міста Павлоград.

В цьому році стипендіатами стали 30 кращих представників вищих навчальних закладів міста та 20 представників загальноосвітніх шкіл міста. Це відмінники навчання, претенденти на отримання «Золотої» або «Срібною» медалі, переможці олімпіад, молодь з активною життєвою позицією, діти, які мають творчі та спортивні досягнення міського, регіонального,обласного, всеукраїнського рівнів.

Також, на урочистості сертифікатами на отримання стипендії міського голови були нагороджені провідні спортсмени міста – переможці Чемпіонату світу з кікбоксінгу.

Присутні мали змогу переглянути творчий етюд «Один день зі студентського життя» у виконанні танцювального театру «Форточка». На заході були представлені презентації студентів вищих навчальних закладів міста з даної тематики.