pavlograd.info 22.11.2018 13:46

Павлоградський суд вдруге оголосив обвинувальний вирок Олексію Юношеву за замах на вбиство Олександра Шевченка, призначивши покарання у вигляді 8 років позбавлення волі.

Про це повідомляють в прес-службі Павлоградського міськрайонного суду.

Нагадаємо, що "гулліверський стрілок" раніше був засуджений судом Павлограда до 8 років позбавлення волі. Апеляційний суд в 2016 році підтвердив законнність вироку.

Але Вищий спеціалізований суд перед своєю ліквідацією дійшов до висновку, що справу треба направити на новий розгляд, бо в суду виникли сумніви, чи не порушили судді, які оголосили вирок, таємницю нарадчої кімнати.

"З яких підстав ВССУ вирішив трактувати сумніви як встановлений факт – не відомо. Розгляд справи знову розпочався спочатку із численими судовими засіданнями та затягуваннями судового розгляду, бо славнозвісний "Закон Савченко" пролонговано діє на певних осіб, в тому числі й на Юношева.

Цей "гуманний" закон зобов'язує суд зарахувати один день арешту за два дні позбавлення волі. Результат: суд не може вийти за межі раніше призначеного покарання 8 років і зобов'язаний зарахувати періоди арешту за два дні позбавлення волі", – розповіли в суді.