pavlograd.info 09.11.2018 14:56

Сьогодні у Павлограді розпочинається опалювальний сезон, повідомив директор КП "Павлоградтеплоенерго" Микола Вовк.

"Номінації на газ нам ще не дали. Але опалювальний сезон стартує. До 21 листопада ми повинні виплатити увесь борг – 12,5 млн грн. Тоді й отримаємо номінації. Якщо борг не виплатимо – опалення вимкнуть до весни.

Ми вже провели зібрання голів ОСББ. Попросили, щоб вони звернулися до мешканців своїх будинків з проханням терміново погасити борги за опалення", – розповів Микола Вовк.

За його словами, в будинках, які мають великі борги, підключати опалення не будуть. Але в усіх школах, садиках та лікарнях буде тепло.

"З понеділка ми персонально спілкуватимемося с головами ОСББ, яких до опалення не підключили. Якщо мешканці залючили договори про реструктуризацію боргу, тепло з'явиться й в цих будинках", – зазначив М. Вовк.

Як повідомили в прес-службі міськради, місто буде брати кредит під заставу будівлі міськвиконкому та комунальної техніки, аби погасити борг. Остаточне рішення стосовно кредиту приймуть сьогодні на позачерговій сессії міськради.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience