pavlograd.info 30.11.2018 17:39

5 та 6 грудня "Павлоградводоканал" проводитиме хлорування води, через що вона буде не придатною для вживання та приготування їжі. Про це розповіли в підприємстві.

«Звертаємось до павлоградців з проханням запастись водою та не використовувати хлоровану воду для пиття і приготування їжі», – йдеться в повідомленні.

В ці дні спеціалістами підприємства буде проводитися планове очищення, промивка та хлорування резервуарів чистої питної води та водопровідних мереж міста.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience