pavlograd.info 06.04.2018 14:38

3 квітня у ВСК «Юність» проводилась ІХ Всеукраїнська спартакіада серед видобувних та прохідницьких бригад підприємств вугільної галузі України під девізом «Всією бригадою на стадіон» . Про це повідомили у прес-службі міськвиконкому.

У Спартакіаді приймали участь наступні команди: ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», Молодіжна рада ПрАТ «ДТЕК Павлоградвугілля», ДП «Селідіввугілля», ДП «Первомайськвугілля», ДП «Шахта ім. М.С. Сургая», 8 ВГРЗ м. Павлоград, ДП «Мирноградвугілля», ПАТ «ШУ Покровське», ТОВ «Збагачувальна фабрика «Свято-Варваринська».

Всі вони змагалися між собою у гирьовому спорті, перетягуванні канату, плаванні, настільному тенісі, підтягуванні на перекладні та грі у шахи.

За підсумками змагань, переможцем спартакіади стала команда ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля», яка одержала перемогу майже у всіх видах спорту, а саме з плавання, настільного тенісу, шахів та перетягуванні канату.

Друге місце посіла команда Молодіжної ради ПрАТ «ДТЕК «Павлоградвугілля» та почесне третє місце дісталось команді ДП «Селідіввугілля».