pavlograd.info 22.04.2018 02:21

Заходи по висадженню зелених насаджень в місті триватимуть до червня. Таку інформацію оприлюднили на офіційному сайті міськвиконкому.

Вже традиційно кожної весни в місті проходить цілий ряд заходів з прибирання, благоустрою та озеленення території скверів, парків та дворів.

Протягом цього місяця працівники КП «Затишне місто» висадили дерева, кущі та квіти у центральній частині міста. Заходи продовжаться і в травні.

Загалом цьогоріч заплановано здійснити підсів та посів близько 1500 квадратних метрів газону.

Крім того, планується висадити квіти, кущі та дерева у парку 1 Травня, сквері ім. Шевченка, Дитячому сквері та на вул. Дніпровська. Зокрема, учора дерева висаджували на алеї по вул. Центральна.

Нагадаємо, що сьогодні в Павлограді проходить загальноміський суботник. До прибирання вулиць, парків, скверів та прибудинкових територій від сміття запрошуються усі бажаю

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience