pavlograd.info 03.11.2017 13:46

Шахраї представляються сімейними лікарями та медсестрами й пропонують пенсіонерам придбати медичне обладнання. В підсумку потерпілі виявляються ні з чим, оскільки шахраї виносять з квартири гроші або коштовності.

Про це розповіла головний лікар Центру первинної медико-санітарної допомоги Павлограда Олена Дуднікова, повідомляє радіо "Самара".

«Випадки шахрайства зафіксовані в районі селища ПЗТО, де розташовані амбулаторії №7 та 8. Шахраї представляються сімейними медсестрами або лікарями й пропонують апаратуру. Це можуть бути глюкометри, тонометри, різні масажери. Будьте пильні, щоб шахраї не проникли до вас у квартиру. Павлоградські медики ніякої апаратури не продають і не носять її по домівках», – розповіла Олена Дуднікова.

Вона додала, що шахраї пропонують, під будь-яким приводом, придбати медичне обладнання. А якщо пенсіонери кажуть, що немає грошей це купити, то шахраї приходять в наступній раз. І вже групою.

Від імені Центру первинної медико-санітарної допомоги Павлограда в правоохоронні органи направлено заяву про шахрайські дії. Тепер особи зловмисників встановлюватимуть поліцейські.