pavlograd.info 03.11.2017 22:16

2 листопада у місті відбулася неформальна зустріч мера з керівниками ресторанного та готельного бізнесу, під час якої вони обговорювали питання щодо розвитку туристичного бізнесу в Павлограді. Подібна зустріч проходила у місті вперше.

Про це повідомляє прес-служба міськвиконкому.

«Підприємства ресторанного та готельного комплексів являють собою гостинність нашого міста. Вони є однією із важливих складових туристичної індустрії.

Підприємства готельного бізнесу при обслуговуванні туристів та інших категорій громадян повинні забезпечити не лише високий рівень комфорту проживання, але й постійно підвищувати рівень сервісного обслуговування клієнтів, пропонувати широкий вибір додаткових та супутніх послуг», – зазначив міський голова Анатолій Вершина.

Начальник відділу розвитку споживчого ринку та підприємництва Світлана Кусочкіна презентувала присутнім напрямки розвитку туризму в місті.

Після цього жінка розповіла про співпрацю з партнерами та зазначила, що це перша зустріч з суб’єктами господарювання вищезгаданих сфер, які в майбутньому стануть партнерами міської влади в напрямку розвитку туристичної індустрії.

Зустріч пройшла в дружній та теплій атмосфері.

Проект щодо розвитку туристичного бізнесу зацікавив суб’єктів господарювання і вони висловили свою готовність щодо співпраці з міською владою.