pavlograd.info 10.02.2019 12:18

Повністю відремонтований та реконструйований двоповерховий житловий будинок по вул. Ливарна, 18 вже в наступному місяці здадуть в експлуатацію. Це буде гуртожиток для внутрішньо переміщених осіб з Донбасу. Цей гуртожиток буде квартирного типу – з водопроводом і каналізацією, енергозберігаючими вікнами та автономним електроопаленням кожного житлового приміщення.

Про це повідомив міський голова під час своєї зустрічі з громадськістю міста.

Фінансування будівельних робіт взяв на себе Український фонд соціальних інвестицій. Загальна вартість робіт становила близько 13,5 млн грн. Наразі тут повністю готові до експлуатації 19 квартир для родин переселенців.

Окрім того, Павлоград братиме участь в конкурсі Українського фонду соціальних інвестицій для створення нового житла для внутрішньо переміщених осіб. Про це стало відомо в ході спільного засідання депутатських комісій у міськвиконкомі.

Згідно проекту, який подадуть на конкурс, йдеться про ремонт будівлі площею 1,5 тис. квадратних метрів. Що це буде за будівля – у міськвиконкомі поки ще не визначилися. Можливо, це буде будівля гуртожитку по вул. Тельмана, 8, яка наразі знаходиться на балансі у ліквідатора.

Кріста Офенбах

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience