pavlograd.info 03.04.2018 22:06

12 квітня в Молодіжному Центрі Дніпропетровщини стартує перший етап освітнього проекту «Primaries», або Школа молодого політика. Наступний етап відбудеться у Павлограді, повідомили у прес-службі Молодіжного центру Дніпропетровщини.

«Головна мета проекту полягає в тому, щоб молоді люди брали активну участь у прийнятті важливих для держави рішень – від голосування на виборах до роботи в органах місцевого самоврядування або в органах державної влади» – зазначив керівник КП «Молодіжного Центру Дніпропетровщини» Сергій Кривогуз.

Перший етап проекту пройде в Молодіжному Центрі Дніпропетровщини. Наступні етапи відбудуться у Кривому Розі, Павлограді та Новомосковську.

Триватиме кожен тренінг три дні. Протягом них пройдуть 3 навчальні сесії, присвячені розумінню політичної волі, необхідності брати участь у виборах, а також децентралізації та іншим державним реформам.

Учасникам розповідатимуть, які основні інструменти необхідно використовувати у роботі з місцевою владою та як завдяки отриманим знанням реалізувати власні важливі для їхніх громад ініціативи.

Взяти участь у заході можуть усі охочі активні люди, віком від 17 до 35 років. У рамках програми оголошено конкурс на участь у триденному тренінгу.

Старт подачі заявок: 27 березня, а кінцевий термін – 10 квітня.