pavlograd.info 14.12.2018 19:29

Павлоградський суд виніс вирок двом жінкам, яких визнали винними у розбіному нападі на жінку, повідомляють в обласній прокуратурі.

Встановлено, що в червні 2018 року близько опівночі 22-річна дівчина разом з 21-річною приятелькою скоїли розбійний напад на перехожу біля житлового будинку у місті Павлограді.

Погрожуючи розбитою об асфальт пляшкою (так званою «розочкою»), зловмисниці нанесли потерпілій удар рукою у підборіддя, заволоділи сумочкою, в якій знаходився мобільний телефон та гаманець з грошима, після чого з місця злочину зникли, спричинивши жінці матеріальну шкоду на загальні суму понад 6 700 гривень.

Під час досудового розслідування також встановлено, що вказані громадянки вели аморальний спосіб життя, не працювали та не навчались. Через повсякденну поведінку наразі у судовому порядку вирішується питання щодо позбавлення однієї з них батьківських прав.

Суд підтримав позицію Павлоградської місцевої прокуратури та призначив їм покарання у вигляді 7 з половиною років позбавлення волі з конфіскацією усього належного майна.