pavlograd.info 11.04.2018 15:42

У петиції мешканці Павлограду вимагають введення проїзних квитків на маршрутки та поліпшення якості перевезення.

Прохання від городян було зареєстроване в Єдиній системі місцевих петицій 26 січня поточного року. Петицію підтримали 511 осіб із 500 необхідних.

Автори петиції члени ГО «Національний корпус» вимагають введення проїзних квитків на тиждень, місяць та день на маршрутки міста, створити належний графік рейсів і дотримуватись його, а також ввести додаткові автобуси на маршрути.

Крім того, активісти вимагають заборонити водіям маршруток грубити та лаятись. Та і це ще не все. Водії громадського транспорту, на думку авторів петиції, мають прибирати в автобусах й видавати квитки.

Після набрання необхідної кількості голосів, електронна петиція має бути розглянута міською радою Павлограду.

Нагадаємо, що павлоградці нещодавно створили петицію щодо повної відмови від маршруток. Мешканці міста вважають за краще перейти на екологічно чистий транспорт – електроавтобуси та тролейбуси.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience