pavlograd.info 26.11.2018 21:56

Станом на листопад в Павлограді на обліку перебуває 596 хворих на алкоголізм. Під диспансерним наглядом 72 хворих. А на профілактичному обліку перебуває 79 людей з побутовим пияцтвом, з них 2 підлітки.

Про це розповів лікар-нарколог відділення №3 КЗ «Дніпропетровський наркологічний диспансер» ДОР» Микола Олександрович Назаров.

«Відмічається значне збільшення кількості хворих з алкогольними психозами. Пояснюється це рядом чинників. У зв'язку з подорожчанням алкогольних напоїв, хворі "переключилися" на вживання сурогатів алкоголю, а це самогон найнижчої якості.

Хотілося б акцентувати увагу на безконтрольному вживанні спиртовмісних лікарських препаратів. Взяти, наприклад, серцеві краплі – в лікувальних цілях такі препарати призначаються в кількості 10-15 крапель на прийом, але не 4-5 флаконів, звідси настає не лікувальний ефект, а токсична дія на організм людини, зокрема на мозок», – повідомив лікар-нарколог.

Він підкреслив, що не можна не згадати про пивний алкоголізм, на який все частіше страждають особи молодого віку. Наприклад, хвора Світлана (ім’я змінено), 19 років зверталася в стаціонар 3 рази. У даної хворої діагностовано ІІ-а стадію алкоголізму, що розвинулася в результаті зловживання міцним пивом.

Варто нагадати, що на базі відділення №3 працює сайт щодо застосування методу замісної підтримувальної терапії – ЗПТ для хворих з опіоїдною залежністю. На сьогоднішній день 15 пацієнтів є користувачами цієї програми.

При необхідності, консультативну та медикаментозну допомогу Ви можете отримати у відділенні №3 КЗ «Дніпропетровський наркологічний диспансер» ДОР», вул. Дніпровська, 241, тел. 089 250 1997, 089 250 2006. Відділення працює цілодобово.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience