У Межівській опорній школі №1 зводять сучасний стадіон – Павлоград.info
pavlograd.info 26.11.2018 13:46

Сучасні спортивні тренажери та професійні майданчики. У Межовій реконструюють пришкільний стадіон. Там створять всі необхідні умови для занять школярів. Підрядники вже завершили планування території, облаштовують волейбольне, баскетбольне та футбольне поля, бетонують бігові доріжки. Про це повідомив голова Дніпропетровської облдержадміністрації Валентин Резніченко.

Реконструкцію стадіону Межівської опорної школи №1 розпочали у травні 2018-го.

«Наш стадіон був у занедбаному стані. Останні 30 років він не оновлювався. Нарешті бачимо суттєві зміни! – радіє директор Межівської опорної школи Юлія Козак. – Тепер наша школа матиме сучасні спортивні майданчики. Зможемо більш якісно проводити заняття з волейболу, футболу, баскетболу та легкої атлетики. Буде і зона з воркаут-тренажерами».

Підрядники вже спланували територію, облаштували необхідні комунікації. Нині завершують бетонування майданчиків та бігової доріжки. Встановлюють тренажери і глядацькі трибуни. Реконструюють і будівлю Межівської опорної школи. Вже завершились ремонтні роботи всередині навчального закладу. Нині облицьовують фасад.

«Стало набагато зручніше. Класи світлі, багато яскравих кольорів, нова сантехніка. Ми дуже раді», – зазначила вчитель початкових класів Межівської опорної школи Марина Крайня. «Навчання стало більш цікавим, все нове і набагато гарніше. У нас тепло і затишно», – сказала учениця 7-б класу Межівської опорної школи Роксолана Гапчич.

Умови навчання осучаснюють для понад 400 дітей.