pavlograd.info 25.12.2018 19:12

У п'ятницю, 22 грудня, Пенсійний фонд України згідно з графіком завершив фінансування пенсійних виплат. Про це повідомила прес-служба Кабміну.

У Кабміні назвали дату виплати пенсій В уряді уточнили, що в нинішньому місяці на виплату пенсій було спрямовано понад 30 млрд гривень. Новий етап виплат почнеться в новому році – третього січня.

Разом з тим в 2019 році мінімальна пенсія в Україні підвищиться двічі – з першого липня і з першого грудня.

Також з першого січня 2019 року слід очікувати підвищення мінімальної пенсії для осіб зі стажем роботи понад 30 років для жінок і 35 років – для чоловіків. Розмір підвищення складе 172 грн, а повна сума виплати 1669 гривень.

Більш того планується підвищення мінімальної пенсії за віком також і для інших пенсіонерів: з липня мінімум збільшиться до 1564 гривень, після чого з першого грудня – до 1638 гривень.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience