pavlograd.info 31.10.2018 19:39

В ніч з 13 на 14 жовтня у Павлограді молоді хлопці жорстоко побили трьох безхатченків. Один з них загинув в той же день, інший – трохи згодом в лікарні Дніпра, третій – днями в міськлікарні.

В ту ніч 20-річний студент разом з 18-річним приятелем розпивали алкогольні напої. Відчуваючи нудьгу, молодики вирішили розважитися шляхом побиття осіб, які не мають певного місця проживання.

Так, під виглядом працівників поліції зловмисники прийшли на територію раніше діючої медико-санітарної частини та вимагали від безхатченків повернути начебто незаконно отриманий ними мобільний телефон. Вигадана історія про крадіжку стала приводом для подальшого побиття заляканих громадян «правоохоронцями».

Усвідомлюючи протиправність своїх дій, молодики нанесли трьом чоловікам численні удари ногами по тілу, спричинивши їм тяжкі тілесні ушкодження. Від одержаних травм один з потерпілих в той же день помер у лікарні.

Другого доставили санавіацією в лікарню Дніпра. В нього діагностували забій головного мозку, множині переломи кісток. Травми виявилися несумісними з життям і згодом він помер.

У третього потерпілого розірвалася селезінка, йому робили операцію.

Як розповів заступник головного лікаря з хірургії міськлікарні №4 Іскандер Іскендеров, минулого тижня чоловіка відпустили додому, він почував себе добре. Але через три дні знову поступив в лікарню. В нього діагностували перитоніт – запалення очеревини; часто виникає як ускладнення запальних захворювань органів черевної порожнини та при травмі живота. Хвороба привела до смерті.

Нагадаємо, що один із підозрюваних у побитті – син судді.