pavlograd.info 06.11.2017 20:41

В Павлограді за 9 місяців поточного року зареєстровано 3717 хворих на цукровий діабет Інсулінотерапію одержують 847 пацієнтів. Ці показники трішки менші минулорічних.

Про це повідомила міський фахівець з ендокринології Валентина Гордієвська.

Вперше виявили цукрову хворобу у 122 павлоградців, в минулому році – у 155. З них інсулінотерапію отримують 8 та 24 чоловіка відповідно.

Більшість випадків цукрового діабету належить до двох категорій.

Цукровий діабет 1 типу найчастіше діагностується у віці до 20 років. При цьому типі організм не виробляє інсулін. Близько 10% хворих мають 1 тип діабету. Він починається швидко. Хворий різко втрачає масу тіла, з’являється сухість у роті, спрага, швидко підвищується рівень цукру в крові. Якщо не проводити лікування це може призвести до коматозного стану. 1 тип цукрового діабету потребує інсулінотерапії.

На цукровий діабет 2 типу найчастіше хворіють після 45 років. При цьому типі організм не виробляє інсулін в достатній кількості і клітини організму недостатньо реагують на власний інсулін, тобто інсулін не засвоюється організмом. Близько 90% людей мають 2 тип діабету. Він починається поступово. Появляється немотивована слабкість, сухість у роті, спрага. Підвищення рівня цукру в крові спочатку незначне. Високий рівень глюкози в крові часто не викликає значних розладів самопочуття, але є вкрай небезпечними.

DHI Hair Transplant Dental Implant Istanbul Hair Transplant In Istanbul Hair Transplant Istanbul Dental Implant: The Perfect Solution to Revitalize Your Smile Advantages Of Having Dental Implants In Istanbul The Effects of Hair Transplantation on Self-Confidence Those Who Have Not Lost Their Glow: Stories of Celebrities Who Had Hair Transplants The Importance of Working with an Accident Lawyer in New York: Defend Your Rights! Refreshing Confidence: Celebrities Transformed by Hair Transplantation IQOS: Heated Tobacco Technology and User Experience